Ergonomiczne, bezpieczne i wygodne przechowywanie produktów jest kluczowe w wielu branżach. Jest to zagadnienie kluczowe w szczególności w gastronomii oraz e-commerce. Dlaczego w Twoim biznesie pomocne będą pojemniki plastikowe?

Pojemniki plastikowe oszczędzają powierzchnię.

W chłodni, na półkach magazynowych, a także w biurze — powierzchnia ma ogromne znaczenie! Dzięki sprytnym rozwiązaniom oferowanym przez producentów pojemników plastikowych możesz zaoszczędzić miejsce i przechowywać jeszcze więcej towaru!

Pudełka możesz z powodzeniem ustawiać jedno na drugim, nie powodując uszkodzeń produktów w nich umieszczonych. Plastik jest wystarczająco wytrzymały do tego zastosowania.

Dodatkowo wiele pojemników przystosowanych do zastosowań biznesowych posiada systemy wygodnego składowania, gdy nie są obecnie używane. Wiele z nich ma możliwość składowania gniazdowego lub składania ścianek na płasko.

Pozwalają łatwo przewozić żywność.

Pojemniki plastikowe są zwykle odpowiednie do przewożenia żywności, nawet tej o wysokiej temperaturze. Pozwalają bezpiecznie transportować warzywa, owoce, produkty sypkie, mrożonki, a także gotową żywność (co z powodzeniem wykorzystują firmy cateringowe). Plastik jest trwały, nie odkształca się łatwo, wygodnie się czyści. 

Dzięki wykorzystaniu uchwytów oraz żeberkowań na pokrywach i dnach można wygodnie przenosić je pojedynczo w rękach, jak i bezpiecznie ustawiań jedne na drugich i korzystać z wózków oraz palet.

Organizują i ułatwiają pracę.

Niewątpliwą zaletą pojemników plastikowych jest ich różnorodność. Możesz wybierać spośród szerokiej palety barw, rozmiarów, grubości i kształtów. Na przykład dzięki przezroczystym pojemnikom widzisz ich zawartość bez otwierania, co ułatwia szybkie odnajdywanie rzeczy. Różnobarwność może ułatwić kategoryzację, a wielość gabarytów sprawia, że możesz wykorzystać przestrzeń w swojej firmie jak optymalnie!