Żel budujący do przedłużania paznokci to produkt, który może być wykorzystywany zarówno do naturalnych paznokci, jak i tipsów. Z jego pomocą możliwe jest odbudowanie płytkie paznokcia, która została uszkodzona lub okazała się zbyt krótka do uzyskania pożądanego efektu. Taki wygląd manicure może prezentować się zjawisko podczas wyjątkowych okazji takich jak wieczorne wyjścia. Z drugiej strony jest to doskonała pomoc dla klientek, które zmagają się z łamliwymi i kruchymi paznokciami, a chciałyby cieszyć się pięknym wyglądem paznokci.

Żele budujące do przedłużania paznokci – produkty jakich marek są dostępne w ofercie Allehybryda.pl?

VICTORIA VYNN – żele budujące tej marki wyróżniają się trwałością i niezawodnością. Wybór Built Gel’ów jest zróżnicowany. Wśród dostępnych w ofercie marki propozycje są zarówno przezroczyste, transparentne, jak i w różnym stopniu kryjące. Produkt jest samopoziomujący, a zarazem elastyczny.

– MAKEAR – marka ta jest prawdziwym liderem innowacyjności. Wśród cieszących się popularnością produktów z tej kategorii można wymienić m.in. ŻEL BUDUJĄCY MAKEAR UV/LED 50ML (08) COVER PINK. To jeden z 14. dostępnych w sprzedaży odcieni. Ma on średnio-gęstą konsystencję, jest bezzapachowy i bezkwasowy, a zarazem samopoziomujący i elastyczny, co zapewnia najwyższy komfort pracy.

– CLARESA – żele budujące oferowane przez tę firmę zapewniają intuicyjną aplikację, a zarazem efektowny, a wręcz spektakularny rezultat. Claresa Builder Gel to produkt najwyższej jakości. Cechy charakterystyczne tego kosmetyku to gęsta konsystencja, jak również pozostawianie warstwy dyspersyjnej, co gwarantuje dobrą przyczepność lakieru.

– PALU – kosmetyki tego rodzaju oferowane przez tę markę wyróżniają się możliwością intuicyjnego i bezproblemowego rozprowadzenia oraz nadawaniem atrakcyjnego wizualnie połysku. To rozwiązanie dedykowane prawdziwym profesjonalistom. Warto sprawdzić żele budujące Palu.

– YOSHI – zastosowanie w żelach budujących tej firmy można znaleźć szereg innowacyjnych składników. Gwarancja niezawodności i zapewnienie doskonałej wydajności to inne powody, dla których konsumenci inwestują te produkty.

– F.O.X – trzy różne konsystencje tych profesjonalnych żeli zostały dopasowane do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkowniczek tego kosmetyku. Posiadaczki tych produktów nie muszą obawiać się odkształceń, czy odparzeń.

– SŁOWIANKA – marka ta zapewnia specjalistyczne żele budujące w korzystnej cenie. Popularny SŁOWIANKA Easy Butter charakteryzuje się wysokim poziomem gęstości i umiarkowaną tiksotropią, co zapewnia trwałość, a zarazem komfort pracy.