PDF Drukuj
Sport
Wpisany przez Administrator

Mecz charytatywny [uaktualnienie z 12 listopada]

Zapraszamy na mecz pomiędzy Orłem Wałcz a Błoniami Barwice. Sobota (8 listopada),  godz. 14.00. Stadion MOSiR.

Od Mecz charytatywny

PDF Drukuj
Sport

Juniorzy Orła zdeklasowali przeciwnika

Najwyższe w sezonie zwycięstwo odnieśli juniorzy Orła Wałcz, pokonując na własnym boisku drużynę Drawy Drawsko Pomorskie aż 10:0!

Wynik otworzył strzałem głowa Timofiejew, ale bohaterem zespołu został Pogocki, który skompletował do przerwy klasycznego hat- trica( obiecał właśnie tyle bramek przed meczem).

Od Juniorzy Orła

PDF Drukuj
Sport

Coca Cola Cup 2013

Już po raz 15. ruszają te zmagania piłkarskie. Również Wałcz zainaugurował je na Euroboisku przy ZSM nr 1. Wzięło w niej udział trzy drużyny.

Gospodarzem turnieju i jednocześnie zwycięzcą była drużyna reprezentująca Gimnazjum nr 1 w Wałczu. W pokonanym polu pozostawiła ona drużyny z Gimnazjum w Chwiramie i Gimnazjum nr 3 (odpowiednio drugie i trzecie miejsce).

Autor zdjęcia: ZSM nr 1 w Wałczu                                                                                           Od Coca Cola Cup 2013

PDF Drukuj
Sport

Orzeł Cup 2013

W niedzielę w hali widowiskowo-sportowej Gimnazjum nr 1 w Wałczu odbył się turniej Orzeł Cup 2013. Do rywalizacji przystąpiły takie drużyny jak Polonia Piła, Jedność Tuczno, Mirstal Mirosławiec, Sad Chwiram, Lubuszanin Trzcianka oraz Wspólni Różewo.

Rywalizowano wedle zasady „każda z każdym”, a mecz trwał 12 minut. Pierwsze miejsce zajęła TP Polonii CREDO Piła.

Od Orzeł Cup 2013

PDF Drukuj
Sport

Turniej halowy

W minionym tygodniu w hali ZSM nr 1 w Wałczu został przeprowadzony V Halowy Turniej Piłkarski o puchar Dyrektora ZSM nr 1. W tym roku organizatorzy zaprosili do rywalizacji reprezentacje szkół podstawowych z terenu całego powiatu wałeckiego.

Uroczystość otworzyli wspólnie: Jadwiga Kontowicz-Łuszczyk, dyrektor szkoły będącej gospodarzem, i Jerzy Goszczyński, wicestarosta wałecki.

Autor zdjęcia: ZSM nr 1 w Wałczu                                                                                                    Od Turniej halowy